Ugrás a kezdőlapra!
Legutóbb frissített tartalmak:
  2020-04-02 COVID-19: A megelőzéshez a legfontosabb ...
  2020-04-02 MÓDOSÍTVA 2020.04.01-től: Ideiglenes Fel ...
  2020-04-02 Főpásztori rendelkezés humán világjárván ...
  2020-04-02
  2020-04-02 ÖSD: aktuális vizsgaidőszak módosulás
  2020-04-01 Virtuális kerámiaművészeti kiállítás a P ...
  2020-04-01 Felvételi/Beiskolázási információk a 202 ...
  2020-03-30 Dr. Udvardy György érsek atya
662-1/2 ...
  2020-03-27 Ferenc pápa imára hív bennünket (2020.03 ...
2020. április 2. csütörtök
Napi evangélium:

KALENDÁRIUM:
II. János Pál pápa (Karol Józef Wojtyla, 1920-2005) halálának 15. évfordulója (2005).
SZENTEK KALENDÁRIUMA:
Szent Áron, Paolai Szent Ferenc remete és hitvalló +1507 - emléknap, Szent Múza szűz +~350, Szent Teodózia szűz és vértanú +308.
 
PARTNEREK

Ugrás a  Tótvázsonyi Tagiskola honlapjára
Tótvázsonyi
Tagiskola


Ugrás a Fenntartó, Veszprémi Érsekség honlapjára
A fenntartó
Veszprémi Érsekség


Ugrás a  Padányi Schola Alapítvány honlapjára

Ugrás Veszprém megyei jogú város honlapjára
VMJV Önkormányzata


Padányi
ÖSD
Vizsgaközpont



DExam
vizsgaközpont



Tehetségpont


Ugrás a  Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium honlapjára honlapjára
Davidikum
Kollégium


Ugrás a  Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium honlapjára honlapjára
Szaléziánum


Ugrás a  Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium honlapjára honlapjára
Eötvös Károly
Megyei
Könyvtár



NKA-pályázat



Wacław Felczak
Alapítvány



Épületenergetikai
fejlesztés



Nevelőtestület (2019/20)

V E Z E T Ő S É G
NONévSzakok
Osztályfőnökség
Beosztás
Tanári szobája
Telefonmellék
1.1.Szabó László Miklós
igazgato @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai: Történelem || Rajz || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Spec. beosztás: Igazgató

Szent Gellért díj ezüst fokozata1999

igazgatói iroda
111
2.2.Magyarné Sipos Mária
gimnazium @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai: (magyar nyelv és irodalom) || (orosz nyelv) || Német nyelv
  • Spec. beosztás: Igazgatóhelyettes, a gimnázium 9-12. évfolyamai

Szent Gellért díj ezüst fokozata2008

igazgatóhelyettesi iroda
114
3.3.Gaál Richárd
igh18 @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai: Biológia || Rajz || Informatika || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Spec. beosztás: Igazgatóhelyettes - az általános iskola és a gimnázium 5-8. évfolyamai
    Honlapszerkesztő.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2009

igazgatóhelyettesi iroda
114
4.4.Keglovicsné Németh Andrea
also @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 2.A osztálytanítója.
  • Spec. beosztás: Az alsó tagozat vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2014

alsó tagozatos tanári szoba
131
5.5.Darnai János atya
darnai [p] janos @ gmail [p] com
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Spec. beosztás: Lelkiigazgató

Szent Gellért díj ezüst fokozata2019

igazgatói iroda
111
6.6.Dr. Bótor Szabolcsné
szakkepzes @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai: Egészségügyi szakoktató || Okleveles egészségtantanár || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 12.E.
  • Spec. beosztás: Szakmai képzésért felelős igazgatóhelyettes (egészségügyi szakgimnázium)
igazgatóhelyettesi iroda
114
7.7.Wolf Andrea
gazdasagi @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai:
  • Spec. beosztás: Gazdasági vezető

N E V E L Ő T E S T Ü L E T    T Ö B B I    T A N Á R A
NONévSzakok
Osztályfőnökség
Beosztás
Tanári szoba
Telefonmellék
8.8.Andorka Gáborné
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Szakvizsgázott pedagógus
  • Osztályfőnök: 2.A osztálytanítója.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2015

alsó tagozatos tanári szoba
131
9.9.Arnhoffer Ferenc
  • Szakjai: Történelem || Földrajz
  • Osztályfőnök: 11.H.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2005

nagytanári
132
10.10.Arnhofferné Farkas Adrienn
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 6.B.
alsó tagozatos tanári szoba
131
11.11.Baradits-Stummer Márta
stummer [p] marti @ gmail [p] com
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Történelem || (fejlesztő pedagógus)

Szent Gellért díj ezüst fokozata2014

nagytanári
132
12.12.Benbrika Erzsébet
  • Szakjai: Angol nyelv || (orosz nyelv)

Szent Gellért díj ezüst fokozata2019

nagytanári
132
13.13.Benke Péter
  • Szakjai: Testnevelés || Sportedző || Sportági szakedző kézilabda sportágban

Szent Gellért díj ezüst fokozata2012

testnevelői tanári szoba
125
14.14.Berkes Angéla
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Osztályfőnök: 7.A.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2012

nagytanári
132
15.15.Bischofné Szabó Klára
  • Szakjai: Matematika || Kémia

Szent Gellért díj arany fokozata2019

nagytanári
132
16.16.Boleraczkiné Hári Marianna
  • Szakjai: Angol nyelv || Szociológia
  • Osztályfőnök: 10.G/A.
  • Spec. beosztás: Az angol, francia nyelvi munkaközösség vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2017

nagytanári
132
17.17.Buzás Csabáné
  • Szakjai: Matematika || Fizika
  • Osztályfőnök: 7.B.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2000

nagytanári
132
18.18.Csehi Eszter
  • Szakjai: Tanító
  • Osztályfőnök: 4.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
19.19.Dr. Dombiné Ujhidy Klára
  • Szakjai: Biológia || Kémia || (környezetvédő)

Szent Gellért díj ezüst fokozata2019

nagytanári
132
20.20.Dr. Molnár Klára
  • Szakjai: Matematika || Fizika

Szent Gellért díj ezüst fokozata2008

nagytanári
132
21.21.Dr. Takáts Erika
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Történelem || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga

Szent Gellért díj ezüst fokozata2013

nagytanári
132
22.22.Dr. Vallai Péterné Klespitz Erika
  • Szakjai: Testnevelés || (orosz nyelv) || Sportedző
testnevelői tanári szoba
125
23.23.Fekete Virág
  • Szakjai: Angol nyelv || Francia nyelv
nagytanári
132
24.24.Ferenczy-Tóth Ildikó
  • Szakjai: Biológia || Kémia
  • Osztályfőnök: 13.GYÁP.
  • Spec. beosztás: A természettudományi munkaközösség vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2019

nagytanári
132
25.25.Fábián Norbert
  • Szakjai: Földrajz || Matematika || (ált. iskolai tanító) || Pedagógus szakvizsga
nagytanári
132
26. Glatz Ágota
  • Szakjai: Tanító || Okleveles drámapedagógiai tanár || Okleveles nyelv- és beszédfejlesztő tanár
- - -
27.26.Gyarmati Lászlóné
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Osztályfőnök: 1.A osztálytanítója.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2011

alsó tagozatos tanári szoba
131
28.27.Győriné Egresi Adrienn
  • Szakjai: Egészségügyi szakoktató || (védőnő) || Szociálpedagógus
  • Osztályfőnök: 10.E.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2009

nagytanári
132
29.28.Gátvölgyi Ildikó
  • Szakjai: Biológia || Technika
  • Osztályfőnök: 8.B.
  • Spec. beosztás: A felső tagozatos munkaközösség vezetője
nagytanári
132
30.29.Hajdu Péter
  • Szakjai: Néptánc-pedagógus

31.30.Hauckné Heilig Réka
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || (művelődésszervező) || Fejlesztő pedagógus
  • Osztályfőnök: 3.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
32.31.Hegedűs Antónia
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Rajz
  • Osztályfőnök: 4.B osztálytanítója.
nagytanári
132
33.32.Hencz Viktória
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Egészségtan szakos tanár
  • Osztályfőnök: 4.A osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
34.33.Hillier Réka Ágnes
  • Szakjai: Angol nyelv || (kémia) || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga || Mentorpedagógus - pedagógus szakvizsga
nagytanári
132
35.34.Hordós Csaba
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Mozgókép és médiakultúra || Tehetséggondozás, tehetségfejlesztés - pedagógus szakvizsga
  • Spec. beosztás: Szabadidő- és programszervező.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2010

nagytanári
132
36.35.Horváth Dóra
  • Szakjai: Testnevelés || Gyógytestnevelés
testnevelői tanári szoba
125
37.36.Hutvágner Erika
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan || Musica sacra || Ének-zene
  • Spec. beosztás: A Padányi Gyermekkar vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2009

nagytanári
132
38.37.Hári Magdolna
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 1.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
39.38.Joóné Novák Mónika
  • Szakjai: Német nyelv

Szent Gellért díj ezüst fokozata2018

nagytanári
132
40.39.Józsa Gabriella
  • Szakjai: Angol nyelv || Magyar nyelv és irodalom || Történelem
  • Osztályfőnök: 12.H.
nagytanári
132
41.40.Kaiser Renáta
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Tehetségfejlesztés specializáció - pedagógus szakvizsga || Tehetségfejlesztő szaktanácsadó
  • Osztályfőnök: 1.A osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
42.41.Kajdonné Fekete Krisztina
  • Szakjai: Biológia || Testnevelés || Gyógytestnevelés
  • Osztályfőnök: 5.A.
  • Spec. beosztás: A testnevelés munkaközösség vezetője
testnevelői tanári szoba
125
43.42.Keller András
  • Szakjai: Matematika || Informatika
  • Spec. beosztás: Matematika-fizika-informatika munkaközösség vezetője
nagytanári
132
44.43.Kincsesné Tiszinger Rita
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Angol nyelvoktató tanító
  • Osztályfőnök: 3.A osztálytanítója.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2007

alsó tagozatos tanári szoba
131
45.44.Király Réka
  • Szakjai: Angol nyelv || Róm. kat. hit- és erkölcstan || Mentorpedagógus - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 9.A.
nagytanári
132
46.45.Klauzné Herold Nikoletta
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 3.A osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
47.46.Kollát Judit
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Történelem
  • Osztályfőnök: 6.A.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2008

nagytanári
132
48.47.Kondoráné Lehel Ágota
  • Szakjai: Óvónő
  • Spec. beosztás: Pedagógiai asszisztens
alsó tagozatos tanári szoba
131
49.48.Kovacsik Georgina
  • Szakjai: Olasz nyelv
nagytanári
132
50.49.Kovács Gyöngyi
  • Szakjai: Német nyelv || (történelem)
  • Osztályfőnök: 10.G/N.
  • Spec. beosztás: A német nyelvi munkaközösség vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2013

nagytanári
132
51.50.Kozma Erika
kozmaer @ freemail [p] hu
  • Szakjai: Német nyelv || (népművelés)
  • Osztályfőnök: 9.NY/D.
nagytanári
132
52.51.Kámánné Szőke Katalin
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || (könyvtár) || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga || Mentorpedagógus - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 10.H.
  • Spec. beosztás: Humán szakmai munkaközösség vezetője

Szent Gellért díj ezüst fokozata2001

nagytanári
132
53.52.Kólinger Attila
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Történelem || Népművelés || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga

Szent Gellért díj ezüst fokozata2002

nagytanári
132
54.53.Mengyelné Szabó Dóra
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 3.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
55.54.Molnárné Halmos Mária
  • Szakjai: (ált. iskolai tanító) || Könyvtáros-informatikus
  • Spec. beosztás: Könyvtáros.
porta
- - -
56.55.Mészárosné Farády Petra
  • Szakjai: Angol nyelv || Német nyelv
nagytanári
132
57.56.Nagyné Kovács Erika
  • Szakjai: Egészségügyi szakoktató || (etika, ember- és társadalomismeret szakos tanár) || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga

Szent Gellért díj ezüst fokozata2004

nagytanári
132
58.57.Nemesné Varga Zsófia
  • Szakjai: Német nyelv || (magyar nyelv és irodalom) || (orosz nyelv)

Szent Gellért díj ezüst fokozata1999

nagytanári
132
59.58.Olasz Beáta
  • Szakjai: Olasz nyelv || Róm. kat. hit- és erkölcstan
nagytanári
132
60.59.Papp Erzsébet
  • Szakjai: Német nyelv || Rajz || (történelem)
nagytanári
132
61.60.Pintér Gábor
  • Szakjai: (matematika) || Testnevelés || Számítástechnika
  • Osztályfőnök: 10.A.
testnevelői tanári szoba
125
62.61.Pintér-Kiss Viktória
kissviki @ chello [p] hu
  • Szakjai: Általános iskolai német nyelvoktató tanító || Német nyelv
  • Osztályfőnök: 2.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
63. Polt-Bakos Viola
  • Szakjai: Matematika || Ifjúság és családvédő pedagógus
- - -
64.62.Pásztor Margit
  • Szakjai: Tanító || Tanító fejlesztési (differenciáló) szakirányú pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 2.B.
alsó tagozatos tanári szoba
131
65.63.Radnai Éva
eva [p] radnai @ gmail [p] com
  • Szakjai: Angol nyelv || (magyar nyelv és irodalom)

Szent Gellért díj ezüst fokozata1997

nagytanári
132
66.64.Roznerné Nándorfy Nóra
  • Szakjai: Biológia || Kémia
  • Osztályfőnök: 8.A.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2011

nagytanári
132
67.65.Schwarczné Vánik Edit
  • Szakjai: Matematika || Fizika
- - -
68.66.Sebő József
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Szociológia || Tanügyigazgatási szakértő - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 12.A pótosztályfőnök.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2013

nagytanári
132
69.67.Sipos László
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan

Szent Gellért díj ezüst fokozata1996

nagytanári
132
70. Siposné Horváth Kamilla
  • Szakjai: Gyógypedagógus
  • Spec. beosztás: Gyógypedagógus.
- - -
71.68.Slemmer Józsefné
  • Szakjai: Egészségügyi szakoktató
  • Osztályfőnök: 14.GYÁP.
  • Spec. beosztás: Óraadó

72.69.Steinerné Kovács Judit
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 4.A osztálytanítója.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2003

alsó tagozatos tanári szoba
131
73.70.Szabó András Péter
  • Szakjai: Földrajz || Testnevelés || Sporttorna-edző

Szent Gellért díj ezüst fokozata2016

testnevelői tanári szoba
125
74.71.Székely-Horváth Annamária
  • Szakjai: Általános iskolai angol nyelvoktató tanító
  • Osztályfőnök: 3.A osztálytanítója.
- - -
75.72.Sárréti Krisztián
  • Szakjai: Német nyelv || Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Osztályfőnök: 9.G.
  • Spec. beosztás: A Középiskolai osztályfőnöki munkaközösség vezetője
    Az Üzemi Tanács tagja.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2016

nagytanári
132
76.73.Sárrétiné Henn Anita
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan || Egészségtantanár
  • Osztályfőnök: 9.E.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2018

nagytanári
132
77.74.Sárváriné Pallos Kinga
pallos [p] kinga @ gmail [p] com
  • Szakjai: Angol nyelv || Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Osztályfőnök: 12.G.
  • Spec. beosztás: A Hit- és erkölcstan munkaközösség vezetője.
nagytanári
132
78.75.Tóth Anikó
  • Szakjai: Angol nyelv
  • Osztályfőnök: 9.NY/B.

79.76.Tóth Brigitta
  • Szakjai: Gyógypedagógia || (humánkineziológus)
  • Spec. beosztás: Gyógypedagógus
nagytanári
132
80.77.Vajda Karola
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Népi játszóházi foglalkozásvezető
  • Osztályfőnök: 1.B osztálytanítója.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2018

alsó tagozatos tanári szoba
131
81.78.Varga András Józsefné
  • Szakjai: Informatika || Számítástechnika
nagytanári
132
82.79.Varga Veronika
  • Szakjai: (biológia) || Testnevelés
  • Osztályfőnök: 5.B.
nagytanári
132
83.80.Várnai László
  • Szakjai: Fizika || Kémia || Pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 11.A.
nagytanári
132
84.81.Wilde Krisztina
  • Szakjai: Biológia || Kémia || Német nyelv
  • Osztályfőnök: 12.A.
nagytanári
132
85.82.Winerowicz-Papp Renáta
  • Szakjai: Angol nyelv
  • Osztályfőnök: 14.KGN.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2013

nagytanári
132
86.83.Zeitler Gusztáv
  • Szakjai: Történelem || (népművelés) || Bőrtárgykészítő
  • Spec. beosztás: Az Üzemi Tanács elnöke.

Szent Gellért díj ezüst fokozata1997

nagytanári
132
87.84.Zsilinszky Cecília
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan || Musica sacra || Egyházi zenész || Ének-zene || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 11.E.
  • Spec. beosztás: A Padányi Schola középiskolai énekkar vezetője.
    Az Üzemi Tanács tagja.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2015

nagytanári
132
88.85.Zöldné Eckert Ágnes
  • Szakjai: Matematika || Fizika || (informatika)

Szent Gellért díj ezüst fokozata2005

nagytanári
132


A weblaplekérésének dátuma: 2020. április 2 csütörtök
© 1991-2020 - Padányi Katolikus Iskola, Veszprém (Hungary)