Ugrás a kezdőlapra!
Legutóbb frissített tartalmak:
  2017-12-15 FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ az 5. és 9. évfoly ...
  2017-12-14 Öregdiákok (1879-től)
  2017-12-12 Padányi ÖSD-Vizsgaközpont
  2017-12-11 Adventsfest 2017 (2017.12.07.)
  2017-12-01 A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny felső ...
  2017-12-01 Versenyeredményeink a Simonyi iskola ált ...
  2017-12-01 A Dugonics András Matematika-versenyen a ...
  2017-11-29 Az Ady Endre - versismereti csapatversen ...
  2017-11-29 A középiskolai Bolyai Anyanyelvi Csapatv ...
  2017-11-28 Diákjaink jócselekedete - dobozgyűjtés a ...
2017. december 15. péntek
Napi evangélium:
KALENDÁRIUM:
A "Padányi Schola" Alapítvány megalapításának 9. évfordulója (2008).
Molnár Dénes (1843-1927) iskolaigazgató, veszprémi kanonok születésének 174. évfordulója (1843).
Kopácsy József (1775-1847) veszprémi püspök, hercegprímás, esztergomi érsek hercegprímási megbízásának 179. évfordulója (1838).
SZENTEK KALENDÁRIUMA:
Szent Irenéusz vértanú és társai +258, Vercelli Szent Özséb püspök +371, Szent Valér (Valeriánus) püspök és hitvalló +460.
 


Készen állsz egy kalandos utazásra?

 
PARTNEREK

Ugrás a  Tótvázsonyi Tagiskola honlapjára
Tótvázsonyi
Tagiskola


Ugrás a Fenntartó, Veszprémi Érsekség honlapjára
A fenntartó
Veszprémi Érsekség


Ugrás a  Padányi Schola Alapítvány honlapjára


Padányi
ÖSD
Vizsgaközpont



Tehetségpont


Ugrás a  Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium honlapjára honlapjára
Davidikum
Kollégium


Ugrás a  Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium honlapjára honlapjára
Szaléziánum


Ugrás a  Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium honlapjára honlapjára
Eötvös Károly
Megyei
Könyvtár



Épületenergetikai
fejlesztés



Nevelőtestület (2017/18)

V E Z E T Ő S É G
NONévSzakok
Osztályfőnökség
Beosztás
Tanári szobája
Telefonmellék
1.1.Szabó László Miklós
igazgato @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai: Történelem || Rajz || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Spec. beosztás: Igazgató

Szent Gellért díj ezüst fokozata1999

igazgatói iroda
111
2.2.Magyarné Sipos Mária
magyarne @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai: (magyar nyelv és irodalom) || (orosz nyelv) || Német nyelv
  • Spec. beosztás: Igazgatóhelyettes, a gimnázium 9-12. évfolyamai

Szent Gellért díj ezüst fokozata2008

igazgatóhelyettesi iroda
114
3.3.Nagyné Kovács Erika
nagyne @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai: Egészségügyi szakoktató || (etika, ember- és társadalomismeret szakos tanár) || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 14/GyÁ tanvezetője.
  • Spec. beosztás: Szakmai képzésért felelős igazgatóhelyettes (egészségügyi szakközépiskola)

Szent Gellért díj ezüst fokozata2004

igazgatóhelyettesi iroda
114
4.4.Gaál Richárd
igh18 @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai: Biológia || Rajz || Informatika || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Spec. beosztás: Igazgatóhelyettes - az általános iskola és a gimnázium 5-8. évfolyamai
    Honlapszerkesztő.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2009

igazgatóhelyettesi iroda
114
5.5.Keglovicsné Németh Andrea
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 4.A osztálytanítója.
  • Spec. beosztás: Az alsó tagozat vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2014

alsó tagozatos tanári szoba
131
6.6.Darnai János atya
darnai [p] janos @ gmail [p] com
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Spec. beosztás: Lelkiigazgató
igazgatói iroda
111
7.7.Wolf Andrea
gazdasagi @ padanyi [p] sulinet [p] hu
  • Szakjai:
  • Spec. beosztás: Gazdasági vezető

N E V E L Ő T E S T Ü L E T    T Ö B B I    T A N Á R A
NONévSzakok
Osztályfőnökség
Beosztás
Tanári szoba
Telefonmellék
8.8.Andorka Gáborné
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Szakvizsgázott pedagógus
  • Osztályfőnök: 4.A osztálytanítója.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2015

alsó tagozatos tanári szoba
131
9.9.Arnhoffer Ferenc
  • Szakjai: Történelem || Földrajz
  • Osztályfőnök: 9.H.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2005

nagytanári
132
10.10.Arnhofferné Farkas Adrienn
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 4.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
11.11.Baradits-Stummer Márta
stummer [p] marti @ gmail [p] com
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Történelem || (fejlesztő pedagógus)
  • Osztályfőnök: 11.A.
  • Spec. beosztás: A humán munkaközösség vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2014

nagytanári
132
12.12.Benbrika Erzsébet
  • Szakjai: Angol nyelv || (orosz nyelv)
nagytanári
132
13.13.Benke Péter
  • Szakjai: Testnevelés || Sportedző || Sportági szakedző kézilabda sportágban

Szent Gellért díj ezüst fokozata2012

testnevelői tanári szoba
125
14.14.Berkes Angéla
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Osztályfőnök: 13/1. KGN tanvezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2012

nagytanári
132
15.15.Bischofné Szabó Klára
  • Szakjai: Matematika || Kémia
  • Osztályfőnök: 8.A.

Szent Gellért díj ezüst fokozata1997

nagytanári
132
16.16.Boleraczkiné Hári Marianna
  • Szakjai: Angol nyelv || Szociológia
  • Osztályfőnök: 9.NY/A.
  • Spec. beosztás: Az angol, francia nyelvi munkaközösség vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2017

nagytanári
132
17.17.Borbélyné Horváth Anikó
  • Szakjai: Védőnő
  • Spec. beosztás: Iskolai védőnő

18.18.Buzás Csabáné
  • Szakjai: Matematika || Fizika
  • Osztályfőnök: 5.B.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2000

nagytanári
132
19.19.Csikós Balázs
  • Szakjai: (történelem) || Latin nyelv || (német nyelv)
  • Spec. beosztás: Óraadó tanár
nagytanári
132
20.20.Dr. Bótor Szabolcsné
  • Szakjai: Egészségügyi szakoktató || Okleveles egészségtantanár || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 10.E.
nagytanári
132
21.21.Dr. Dombiné Ujhidy Klára
  • Szakjai: Biológia || Kémia || (környezetvédő)
nagytanári
132
22.22.Dr. Molnár Klára
  • Szakjai: Matematika || Fizika

Szent Gellért díj ezüst fokozata2008

nagytanári
132
23.23.Dr. Takáts Erika
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Történelem || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga

Szent Gellért díj ezüst fokozata2013

nagytanári
132
24.24.Dr. Vallai Péterné Klespitz Erika
  • Szakjai: Testnevelés || (orosz nyelv) || Sportedző
testnevelői tanári szoba
125
25.25.Egerszegi Éva
  • Szakjai: Matematika || (orosz nyelv) || Diplomás fejlesztőpedagógus || Pedagógus szakvizsga

Szent Gellért díj ezüst fokozata2001

nagytanári
132
26.26.Fekete Virág
  • Szakjai: Angol nyelv || Francia nyelv
nagytanári
132
27.27.Ferenczy-Tóth Ildikó
  • Szakjai: Biológia || Kémia
  • Osztályfőnök: 11.E.
  • Spec. beosztás: A természettudományi munkaközösség vezetője.
nagytanári
132
28.28.Fábián Norbert
  • Szakjai: Földrajz || Matematika || (ált. iskolai tanító) || Pedagógus szakvizsga
nagytanári
132
29.29.Glatz Ágota
  • Szakjai: Tanító || Okleveles drámapedagógiai tanár || Okleveles nyelv- és beszédfejlesztő tanár
  • Osztályfőnök: 2.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
30.30.Gyarmati Lászlóné
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Osztályfőnök: 4.B osztálytanítója.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2011

alsó tagozatos tanári szoba
131
31.31.Győriné Egresi Adrienn
  • Szakjai: Egészségügyi szakoktató || (védőnő) || Szociálpedagógus
  • Osztályfőnök: 12.E.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2009

nagytanári
132
32.32.Gátvölgyi Ildikó
  • Szakjai: Biológia || Technika
  • Osztályfőnök: 6.B.
  • Spec. beosztás: A felső tagozatos munkaközösség vezetője
nagytanári
132
33.33.Hauckné Heilig Réka
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || (művelődésszervező) || Fejlesztő pedagógus
  • Osztályfőnök: 1.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
34.34.Hegedűs Antónia
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Rajz
  • Osztályfőnök: 2.B osztálytanítója.
nagytanári
132
35.35.Hillier Réka Ágnes
  • Szakjai: Angol nyelv || (kémia) || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga || Mentorpedagógus - pedagógus szakvizsga
nagytanári
132
36.36.Hordós Csaba
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Mozgókép és médiakultúra || Tehetséggondozás, tehetségfejlesztés - pedagógus szakvizsga
  • Spec. beosztás: Szabadidő- és programszervező.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2010

nagytanári
132
37.37.Hutvágner Erika
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan || Musica sacra || Ének-zene
  • Spec. beosztás: A Padányi Gyermekkar vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2009

nagytanári
132
38.38.Hári Magdolna
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 3.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
39.39.Joóné Novák Mónika
  • Szakjai: Német nyelv
nagytanári
132
40.40.Józsa Gabriella
  • Szakjai: Angol nyelv || Magyar nyelv és irodalom || Történelem
  • Osztályfőnök: 10.H.
nagytanári
132
41.41.Kaiser Renáta
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Tehetségfejlesztő szaktanácsadó - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 3.A osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
42.42.Kajdonné Fekete Krisztina
  • Szakjai: Biológia || Testnevelés || Gyógytestnevelés
  • Osztályfőnök: 8.B.
  • Spec. beosztás: A testnevelés munkaközösség vezetője
testnevelői tanári szoba
125
43.43.Keller András
  • Szakjai: Matematika || Informatika
nagytanári
132
44.44.Kincsesné Tiszinger Rita
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Angol nyelvoktató tanító
  • Osztályfőnök: 1.A osztálytanítója.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2007

alsó tagozatos tanári szoba
131
45.45.Király Réka
  • Szakjai: Angol nyelv || Róm. kat. hit- és erkölcstan || Mentorpedagógus - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 7.A.
nagytanári
132
46.46.Klauzné Herold Nikoletta
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 1.A osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
47.47.Kollát Judit
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Történelem
  • Osztályfőnök: 8.A.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2008

nagytanári
132
48.48.Kondoráné Lehel Ágota
  • Szakjai: Óvónő
  • Spec. beosztás: Pedagógiai asszisztens
alsó tagozatos tanári szoba
131
49.49.Kovacsik Georgina
  • Szakjai: Olasz nyelv
nagytanári
132
50.50.Kovács Gyöngyi
  • Szakjai: Német nyelv || (történelem)
  • Osztályfőnök: 9.NY/N.
  • Spec. beosztás: A német nyelvi munkaközösség vezetője.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2013

nagytanári
132
51.51.Kozma Erika
kozmaer @ freemail [p] hu
  • Szakjai: Német nyelv || (népművelés)
nagytanári
132
52.52.Kámánné Szőke Katalin
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || (könyvtár) || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga || Mentorpedagógus - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 12.H.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2001

nagytanári
132
53.53.Kólinger Attila
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Történelem || Népművelés || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 11.H.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2002

nagytanári
132
54.54.Mayer-Hencz Viktória
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Egészségtan szakos tanár
  • Osztályfőnök: 2.A osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
55.55.Mengyelné Szabó Dóra
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 1.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
56.56.Molnárné Halmos Mária
  • Szakjai: (ált. iskolai tanító) || Könyvtáros-informatikus
  • Spec. beosztás: Könyvtáros.
porta
- - -
57.57.Nemesné Varga Zsófia
  • Szakjai: Német nyelv || (magyar nyelv és irodalom) || (orosz nyelv)

Szent Gellért díj ezüst fokozata1999

nagytanári
132
58. Olasz Beáta
  • Szakjai: Olasz nyelv || Róm. kat. hit- és erkölcstan
- - -
59.58.Papp Erzsébet
  • Szakjai: Német nyelv || Rajz || (történelem)
  • Osztályfőnök: 5.A.
nagytanári
132
60.59.Paszler-Nagy Zsuzsa
  • Szakjai: Matematika || Informatika
nagytanári
132
61. Pereszteginé Arnóczi Krisztina
  • Szakjai: (latin nyelv) || Róm. kat. hit- és erkölcstan
- - -
62.60.Pintér Gábor
  • Szakjai: (matematika) || Testnevelés || Számítástechnika
testnevelői tanári szoba
125
63.61.Pintér-Kiss Viktória
kissviki @ chello [p] hu
  • Szakjai: Általános iskolai német nyelvoktató tanító || Német nyelv
  • Osztályfőnök: 4.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
64. Polt-Bakos Viola
  • Szakjai: Matematika || Ifjúság és családvédő pedagógus
- - -
65.62.Radnai Éva
eva [p] radnai @ gmail [p] com
  • Szakjai: Angol nyelv || (magyar nyelv és irodalom)

Szent Gellért díj ezüst fokozata1997

nagytanári
132
66.63.Roznerné Nándorfy Nóra
  • Szakjai: Biológia || Kémia
  • Osztályfőnök: 6.A.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2011

nagytanári
132
67.64.Schwarczné Vánik Edit
  • Szakjai: Matematika || Fizika
- - -
68.65.Sebő József
  • Szakjai: Magyar nyelv és irodalom || Szociológia || Tanügyigazgatási szakértő - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 12.A pótosztályfőnök.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2013

nagytanári
132
69.66.Sipos László
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan

Szent Gellért díj ezüst fokozata1996

nagytanári
132
70. Siposné Horváth Kamilla
  • Szakjai: Gyógypedagógus
  • Spec. beosztás: Gyógypedagógus.
- - -
71.67.Slemmer Józsefné
  • Szakjai: Egészségügyi szakoktató
  • Osztályfőnök: 14/Á.
  • Spec. beosztás: Óraadó

72.68.Steinerné Kovács Judit
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító
  • Osztályfőnök: 2.A osztálytanítója.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2003

alsó tagozatos tanári szoba
131
73.69.Szabó András Péter
  • Szakjai: Földrajz || Testnevelés || Sporttorna-edző

Szent Gellért díj ezüst fokozata2016

testnevelői tanári szoba
125
74.70.Szalai Lászlóné
  • Szakjai: Matematika || Kémia || Tanügyigazgatási szakértő - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 12.A.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2000

nagytanári
132
75.71.Székely-Horváth Annamária
  • Szakjai: Általános iskolai angol nyelvoktató tanító
  • Osztályfőnök: 3.A osztálytanítója.
- - -
76.72.Szép Dávid
  • Szakjai:
  • Spec. beosztás: Pedagógiai asszisztens

77.73.Sárréti Krisztián
  • Szakjai: Német nyelv || Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Osztályfőnök: 12.R.
  • Spec. beosztás: A Középiskolai osztályfőnöki munkaközösség vezetője
    Az Üzemi Tanács tagja.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2016

nagytanári
132
78.74.Sárrétiné Henn Anita
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan || Egészségtantanár
  • Osztályfőnök: 7.B.
nagytanári
132
79.75.Sárváriné Pallos Kinga
pallos [p] kinga @ gmail [p] com
  • Szakjai: Angol nyelv || Róm. kat. hit- és erkölcstan
  • Osztályfőnök: 10.G.
  • Spec. beosztás: A Hit- és erkölcstan munkaközösség vezetője.
nagytanári
132
80.76.Vajda Karola
  • Szakjai: Ált. iskolai tanító || Népi játszóházi foglalkozásvezető
  • Osztályfőnök: 3.B osztálytanítója.
alsó tagozatos tanári szoba
131
81.77.Varga András Józsefné
  • Szakjai: Informatika || Számítástechnika
  • Osztályfőnök: 11.G.
nagytanári
132
82.78.Varga Veronika
  • Szakjai: (biológia) || Testnevelés
nagytanári
132
83.79.Várnai László
  • Szakjai: Fizika || Kémia || Pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 9.A.
nagytanári
132
84.80.Wilde Krisztina
  • Szakjai: Biológia || Kémia || Német nyelv
  • Osztályfőnök: 10.A.
nagytanári
132
85.81.Winerowicz-Papp Renáta
  • Szakjai: Angol nyelv

Szent Gellért díj ezüst fokozata2013

nagytanári
132
86.82.Zeitler Gusztáv
  • Szakjai: Történelem || (népművelés) || Bőrtárgykészítő
  • Spec. beosztás: Az Üzemi Tanács elnöke.

Szent Gellért díj ezüst fokozata1997

nagytanári
132
87.83.Zsilinszky Cecília
  • Szakjai: Róm. kat. hit- és erkölcstan || Musica sacra || Egyházi zenész || Ének-zene || Közoktatási vezető - pedagógus szakvizsga
  • Osztályfőnök: 9.E.
  • Spec. beosztás: A Padányi Schola középiskolai énekkar vezetője.
    Az Üzemi Tanács tagja.

Szent Gellért díj ezüst fokozata2015

nagytanári
132
88.84.Zöldné Eckert Ágnes
  • Szakjai: Matematika || Fizika || (informatika)

Szent Gellért díj ezüst fokozata2005

nagytanári
132


A weblaplekérésének dátuma: 2017. december 15 péntek
© 1991-2017 - Padányi Katolikus Iskola, Veszprém (Hungary)